Oko Szefa ikona

Oko Szefa2.6

WindowsFirmaInne programy dla firmOko Szefa
zabezpiecz pobieranie

Oko Szefa to prosty w obsłudze system, mający za zadanie dyskretną kontrolę komputerów w firmie. Wyposażony on został w wiele użytecznych funkcji, pozwalających zdalnie monitorować stacje robocze, z których korzystają pracownicy.

Oprogramowanie stworzone zostało i działa w oparciu o architekturę klient-serwer. Oznacza to, że na komputerze administratora zainstalować należy aplikację serwera, z poziomu której uzyskujemy dostęp do komputerów w obrębie firmy, na których to z kolei znaleźć się powinna aplikacja w wersji klienckiej. Dostęp do poszczególnych stacji roboczych zabezpieczony jest hasłem, a sam program nie przeszkadza w codziennej pracy i jego usunięcie nie jest możliwe w standardowy sposób z wykorzystaniem narzędzia 'Dodaj/usuń programy" w Panelu sterowania. Program pozwala na zdalną kontrolę komputerów pracujących tylko pod kontrolą systemu Windows.

Oko Szefa wyposażony został w zestaw funkcji, umożliwiających m.in. podgląd ekranu dowolnego komputera, zapisywanie pełnej historii pracy, mierzenie wydajności pracy, prowadzenie rozmowy tekstowej z pracownikiem, podgląd przeglądanych stron internetowych i blokowanie wybranych pozycji, a także kontrolowanie wykorzystywanych aplikacji. Przy jego użyciu administrator może uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o aktywności pracownika, zamykać dowolne programy i procesy, przesyłać pliki pomiędzy klientem i serwerem, zdalnie uruchamiać aplikacje, zapisywać statystyki wykorzystywanych programów, a także rejestrować każdy wciśnięty na klawiaturze znak (z odniesieniem do konkretnego okna aplikacji).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala kontrolować przez 7 dni maksymalnie 2 stanowiska komputerowe.
  • Oko Szefa w wersji klienckiej nie jest możliwa do odinstalowania w standardowy sposób. Chcąc trwale usunąć aplikację z komputera należy skorzystać ze specjalnego narzędzia(http://www.okoszefa.pl/download/osk_uninstall.zip) przygotowanego przez twórców programu.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 404
Data aktualizacji23 maj 2014
Rozmiar pliku0.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Oko Szefa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)