bEhETBqZ
OmegaT ikona

OmegaT3.6.0 update 6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OmegaT to program typu CAT, czyli do tłumaczenia wspomaganego komputerowo, przeznaczony dla profesjonalnych tłumaczy.

bEhETBrb

Program nie jest automatycznym translatorem i nie wykona tłumaczenia za użytkownika. Jego zadaniem jest dostarczenie wygodnego środowiska do pracy z tekstem w dwóch językach. Program dobrze sobie radzi z segmentacją tekstu, jednoczesną pracą z wieloma plikami projektu i wykorzystaniem wielu pamięci tłumaczeniowych. Jest też kompatybilny z innymi narzędziami CAT, korzystającymi z formatu TMX projektów.

Podczas tłumaczenia można korzystać z dopasowań rozmytych i obserwować propagację dopasowań. Dla ułatwienia można korzystać z zewnętrznych glosariuszy. Pliki źródłowe można załadować w formatach: OpenDocument/OpenOffice.org, tekstowe niesformatowane, PO (.po), Bundle.properties (Java), XHTML, HTML, HTML Help Compiler, INI (format "klucz=wartość"), DocBook, Microsoft Open XML, Okapi monolingual XLIFF, QuarkXPress, CopyFlowGold, napisy SRT, ResX, Android resource i LaTeX. Program obsługuje oczywiście UTF-8 i wiele alfabetów, także innych niż łaciński i pisanych od lewej do prawej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
OmegaT 3.6.0 update 6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań253
Data aktualizacji24 lip 2017
Rozmiar pliku138.37 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OmegaT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhETBrG
bEhETBrX