onlineTV 14.18.5.8

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

onlineTV to darmowe (zawiera reklamy) narzędzie do oglądania programów telewizyjnych, seriali, obrazów z kamer internetowych, teledysków, a także słuchania radia internetowego i czytania gazet elektronicznych.

Opisywany program zapewnia dostęp do setek, jeśli nie tysięcy, materiałów umieszczonych w sieci, które możemy nagrać (obraz lub dźwięk bądź samą ścieżkę audio), by następnie przesłać je na Dysk Google lub do usługi OneDrive i pobrać w dowolnym momencie. onlineTV został wyposażony w wyszukiwarkę umożliwiającą szybkie odnalezienie stacji telewizyjnych, rozgłośni i nie tylko.

onlineTV może pochwalić się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem. W głównym oknie mamy do dyspozycji 12 ikonek, dzięki którym jednym kliknięciem przeniesiemy się do wybranego działu, by wybrać interesujący nas materiał.

Poszczególne stacje telewizyjne, radia, kamery internetowe i czasopisma, z których najczęściej korzystamy przy użyciu onlineTV możemy dodać do zakładek, co pozwoli nam uzyskać do nich szybki dostęp po uruchomieniu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 20.05.2018 15:31

Jest jeden niemiecki kanał sport1.de

  #2 12.05.2018 13:49

Brakuje Polskich kanałów TV. Nie polecam.

ewjadaba   5 #1 14.03.2018 21:04

Nie zachwycił mnie. Potwierdza się stara zasada, że nie ma doskonałego jednego programu na wszystkie media. Nie mogłem większości kanałów TV uruchomić, wybór dość ograniczony. Do muzy i radia wolę foobara albo MusicBee z wtyczkami.