r   e   k   l   a   m   a
reklama

ooVoo 1.6.1.7

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się stabilna wersja ooVoo, ciekawej aplikacji przeznaczonej do prowadzenia wideokonferencji w czasie rzeczywistym pod systemami z rodziny Windows i Mac OS.

ooVoo to stosunkowo młody komunikator internetowy pozwalający na rozmowę "twarzą w twarz" z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami. Aplikacja co prawda została stworzona głównie do prowadzenia konferencji wideo i audio w wysokiej jakości, ale autorzy na szczęście zadbali również o dodanie innych ciekawych funkcji. Do nich zaliczyć należy możliwość wysyłania plików, prowadzenia rozmów tekstowych, wykonywania połączeń telefonicznych, wysyłania wiadomości wideo (do 5 min.) i zapisywania rozmów wideo (do 1000 min.) do plików AVI lub FLV.

Aplikacja ooVoo oferuje również możliwość tworzenia efektów specjalnych w czasie rzeczywistym podczas prowadzenia rozmów "twarzą w twarz". Ponadto w komunikatorze zadbano o prywatność dzięki personalizacji ustawień dla osób znajdujących się na lub poza naszą listą kontaktów.

Najnowszą wersję programu ooVoo 1.6.1.7 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial