r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

openSUSE 11.0 RC1

Strona główna Aktualności

Wydano pierwszą i zarazem ostatnią wersję kandydującą dystrybucji openSUSE 11.0.

Oferuje ona wiele poprawek wprowadzonych przez społeczność open source i zespół programistów firmy Novell. W stosunku do poprzedniej wersji testowej (trzeciej bety), w systemie pojawiło się nowe jądro w wersji 2.6.25.4, otwarta implementacja technologii .NET, pozwalająca na uruchamianie aplikacji pisanych w tym języku m.in. pod kontrolą Linuksa Mono 1.9.1 i narzędzie umożliwiającego uruchamianie aplikacji windowsowych Wine 1.0rc2. Biblioteka xine-lib została zaktualizowana do wersji 1.1.12, poprawiono też ponad pięćset błędów oraz około 1100 w stosunku do poprzedniego wydania.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami, już za niespełna trzy tygodnie, 19 czerwca światło dzienne powinna ujrzeć stabilne wydanie jedenastki. Szczegółowe informacje na temat nowej testowej wersji openSUSE znaleźć można na stronie domowej dystrybucji natomiast obrazy płyt dla poszczególnych architektur sprzętowych można pobrać z jednego z mirrorów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.