r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ownCloud 3.7.2

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Aplikacja służy do szeroko rozumianego zarządzania plikami przechowywanymi w prywatnej chmurze, stworzonej w oparciu o usługę ownCloud.

ownCloud jest usługą internetową stworzoną w oparciu o język PHP bazującą na licencji AGPLv3, dzięki której można stworzyć własny dysk chmurowy w internecie. Jego zaletą jest wysoki poziom ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych użytkownika.

Dzięki aplikacji na iPhone'y oraz iPady możemy w prosty sposób zarządzać plikami w ownCloud. Program pozwala przeglądać nasze pliki, przesyłać nowe materiały (np. zdjęcia lub filmy), wyszukiwać interesujące nas materiały oraz udostępniać je między innymi użytkownikami ownCloud, tworząc np. linki do konkretnych folderów lub plików i zabezpieczając je hasłem. Aplikacja wspiera apple'ową technologię TouchID, jest też dostosowana do obsługi iPada Pro. Za jej pomocą możemy też zautomatyzować proces przesyłania zdjęć i filmów do naszej chmury w ownCloud. Wystarczy wybrać stosowną opcję w ustawieniach programu, a nowe fotografie oraz filmy będą przesyłane w tle do internetowego dysku.

Aplikacja jest płatna i w sklepie App Store kosztuje ok. 1 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ownCloud 9 dostępny z nowościami we współdzieleniu i lepszą skalowalnością

18
09.03.2016  •  Maciej Olanicki

ownCloud to popularna usługa, która umożliwia stworzenie własnej chmury do przechowywania plików, która została wzbogacona o wiele przydatnych narzędzi. Dzięki nim ownCloud może nie tylko konkurować z takimi usługami jak Dysk Google czy Dropbox, ale w wielu aspektach oferować znacznie więcej. Udostępniona została właśnie nowa wersja usługi oznaczona numerem 9, która została ogłoszona wydaniem, które od początku istnienia ownClouda przynosi najwięcej nowości. W wersji 9.0.0 ownClouda położono nacisk przede wszystkim na współpracę z innymi użytkownikami. Dostępne wcześniej funkcję…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.