r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

pCon.planner 7.6

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

pCon.planner to program do tworzenia planów zagospodarowania wnętrz w 3D i renderowanie fotorealistycznych wizualizacji.

Galeria programu

Do projektowanych wnętrz można wstawiać modele CAD w wielu formatach (DWG, SKP, 3DS) lub pobrane z dostępnych katalogów producentów mebli i wyposażenia (biblioteki można znaleźć na stronie programu). Znajdują się tak także różne materiały, które można łatwo przypisać do płaszczyzn wizualizacji. Program umożliwia tworzenie materiałów, nakładanie ich na gotowe modele i dostosowywanie dostarczonych obiektów do urządzanego wnętrza.

pCon.planner świetnie radzi sobie z wizualizacjami projektowanych wnętrz i generuje wysokiej jakości, fotorealistyczne rendery (dostępne są renderery Yafaray i OSPRay), bez specjalistycznej wiedzy na temat grafiki 3D. Program pozwala również generować prezentacje zawierające szczegółowe informacje wizualne i tekstowe, które można pokazać klientom, powiązane z rzeczywistą skalą i zawierające opisowe tabele.

Producent udostępnia także aplikacje mobilne, w których można prezentować widok panoramiczny i interaktywne obrazy na tabletach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.