pCon.planner 7.7

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

pCon.planner to program do tworzenia planów zagospodarowania wnętrz w 3D i renderowanie fotorealistycznych wizualizacji.

Do projektowanych wnętrz można wstawiać modele CAD w wielu formatach (DWG, SKP, 3DS) lub pobrane z dostępnych katalogów producentów mebli i wyposażenia (biblioteki można znaleźć na stronie programu). Znajdują się tak także różne materiały, które można łatwo przypisać do płaszczyzn wizualizacji. Program umożliwia tworzenie materiałów, nakładanie ich na gotowe modele i dostosowywanie dostarczonych obiektów do urządzanego wnętrza.

pCon.planner świetnie radzi sobie z wizualizacjami projektowanych wnętrz i generuje wysokiej jakości, fotorealistyczne rendery (dostępne są renderery Yafaray i OSPRay), bez specjalistycznej wiedzy na temat grafiki 3D. Program pozwala również generować prezentacje zawierające szczegółowe informacje wizualne i tekstowe, które można pokazać klientom, powiązane z rzeczywistą skalą i zawierające opisowe tabele.

Producent udostępnia także aplikacje mobilne, w których można prezentować widok panoramiczny i interaktywne obrazy na tabletach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.02.2018 21:48

To co jest fajne w pCoonnie to na pewni fakt, iż jest darmowy. :) Program jest na pewno dobry na początek przygody z projektowaniem wnętrz. Jeżeli ktoś potrzebuje jednak wykonywać bardziej skomplikowane projekty wnętrz oraz tworzyć ich fotorealistyczne wizualizacje, to lepiej wybrać np. InteriCAD T6.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie