Blogerzy nieaktywni, blogerami niezapomnianymi
liczba publikacji: 4pierwszy wpis: 6 Czerwca 2018ostatni wpis: 7 Lipca 2019

Poszukuję blogerów, którzy kiedyś byli na topie, a obecnie wycofali się z działalności blogerskiej. Przedstawiam ich twórczość oraz fakty z życia, którymi podzielili się na portalu.

Blogerzy nieaktywni, blogerami niezapomnianymi, część 4. Kobieca strona technologii.

Ta seria wpisów powstała z myślą o okresie wakacyjnym. Miała być ona luźna i niezbyt absorbująca czytelnika i mam nadzieję, że tak jest. Na tapet wziąłem już 3 blogerów, których twórczość jak i osobowość były w moim mniemaniu interesujące. Dzisiaj kolejny pechowiec trafi na moją listę. Czym się wyróżni i dlaczego nie jest nim Shaki81 ? W tym miejscu mógłbym skupić się na drugiej części pytania, ale … No dobra. Wiecie ile wpisów popełnił owy bloger ? Dokładnie 359. Zajmują one około 400 stron WWW wliczając w to listę wpisów.

Blogerzy nieaktywni, blogerami niezapomnianymi, część 3. Miej łokcie, ale się nimi nie rozpychaj.

Czy blog jest obecnie przestarzałą formą przekazu? Szkoda, że nie mogłem zobaczyć Waszej reakcji na tak zadane pytanie. Minął już rok od momentu opublikowania ostatniej części tej serii. W tym czasie sporo się zmieniło. Część blogerów zaczęła publikować wpisy, które mają załączony filmik z YT. Czy tak samo zrobił kiedyś mój dzisiejszy szczęśliwiec lub względnie pechowiec? Jego ostatni wpis został opublikowany 2,5 roku temu. Odpowiedź zatem powinna być oczywista i większości znana.

Blogerzy nieaktywni, blogerami niezapomnianymi, część 2. Kariera na wyciągnięcie ręki

Nowi blogerzy zasypują serwer swoimi lepszej lub gorszej jakości wypocinami. Stara gwardia nie zostaje jednak w tyle. Publikuje i publikuje bez końca. Bardzo mnie to cieszy, lecz ta seria jest o blogerach, którzy z różnych, czasem tylko sobie znanych powodów, przestali publikować nowe wpisy. W pocie czoła szukałem kolejnego pechowca wróć ochotnika, który idealnie wpasowałby się w moją koncepcję. Liczne prośby oraz błagania i jest sukces. Znalazł się bloger, który zostanie opisany w tej części serii.

Blogerzy nieaktywni, blogerami niezapomnianymi, część 1. Młodość ma swoje prawa

Nigdy nie wiesz, kiedy jakiś człowiek zechce zostać blogerem. Ta sytuacja jest zawsze zaskoczeniem i wiąże się z zaciekawieniem. Kim jest ten człowiek i dlaczego ważył się zajmować miejsce na serwerze? Taki świeżak (to nie reklama) zaczyna pisać coraz więcej i więcej, a jego wpisy atakują ze wszystkich stron. Byłoby genialnie, jakby tak było we wszystkich przypadkach, a przynajmniej w większości, ale realia są całkiem odmienne. Najczęściej scenariusz wygląda tak. Świeżak napisze wpis typu “Hello World” i słuch o nim zaginie.