bEgkArmd
Pangu ikona

Pangu1.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Pangu to aplikacja służąca do wykonywania jailbreaku na urządzeniach z systemem iOS 9.0 – 9.0.2. Nowsze wersje obecnie nie są wspierane.

bEgkArmf

Jailbreak to najprościej rzecz ujmując złamanie zabezpieczeń systemu. Dzięki temu uzyskujemy możliwość instalacji rozmaitych modyfikacji oraz aplikacji, których Apple nie dopuszcza do AppStore z uwagi na swoją politykę.

Cała operacja jest bardzo prosta i sprowadza się do kilku kroków. Proces ten jest teoretycznie bezpieczny dla naszego urządzenia, mimo wszystko zalecane jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej danych.

W pierwszej kolejności na iPhonie lub iPadzie, którego chcemy „uwolnić”, musimy aktywować tryb samolotowy, wyłączyć touch id i wylogować się z iCloud. Gdy to zrobimy, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera. W oknie aplikacji Pangu należy kliknąć na przycisk Start i odczekać aż proces się zakończy.

W trakcie tej operacji nasze urządzenie może zrestartować się kilkukrotnie, co jest zjawiskiem normalnym. Gdy wszystko pójdzie pomyślnie na naszym urządzeniu pojawi się Cydia, czyli „nieoficjalny” sklep z aplikacjami.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Pangu 1.2.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPangu.io
Liczba pobrań103
Data aktualizacji16 lis 2015
Rozmiar pliku31.14 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Pangu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgkArmK
bEgkArnb