What Remains of Edith Finch – tajemnicza historia rodu Finchów

Witam ponownie wszystkich czytelników portalu. Nadszedł sierpień, a więc czas urlopów, upałów i pragnienia ochłody. Gdy żar leje się z nieba i każdy szuka odrobiny ochłody, ucieka się do każdego sposobu by poczuć ulgę w te gorące dni.

A zatem weźcie coś zimnego i usiądźcie wygodnie. Zapraszam do lektury :)

Wstęp

W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić Wam, moim zdaniem, jedną z najciekawszych gier 2017 roku – What Remains of Edith Finch. Produkcja zaliczana jest przez wielu zarówno do gatunku gier przygodowych, jak i tzw. symulatorów chodzenia.

Everybody's Gone to the Rapture – pełna nadziei angielska apokalipsa

Witam ponownie wszystkich czytelników portalu. Od mojego ostatniego wpisu minął już ponad rok, więc można powiedzieć, że mój blog jakby trochę zardzewiał :)

Zatem nadeszła pora na kolejny wpis. Zapraszam do lektury :)

Wstęp

W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić moje wrażenia z gry Everybody’s Gone to the Rapture. Jest to tytuł z gatunku tzw. symulatorów chodzenia (z ang. walking simulators). Za produkcję gry odpowiedzialne są studio The Chinese Room (znane m.in. z gry Dear Esther) oraz Santa Monica Studio.

Recenzja Life Is Strange – moje wrażenia z gry

Witam wszystkich czytelników portalu. Na początek chciałbym napisać coś o sobie, no więc mam na imię Paweł i jestem obecnie studentem 3 roku Informatyki stosowanej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Interesuję się oczywiście tematyką IT, ale również lubię przeczytać dobrą książkę czy obejrzeć dobry mecz. Wasz portal śledzę i czytam codziennie od wielu lat, dowiadując się wiele ciekawych rzeczy zarówno z artykułów jak i z prowadzonych na portalu blogów :)