r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

pdfMachine White 15.09

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

pdfMachine White to darmowa, ale znacznie ograniczona edycja narzędzia do tworzenia dokumentów PDF, które udostępnione zostało w formie wirtualnej drukarki.

Galeria programu

Program pozwala na wygenerowanie dokumentu z poziomu niemal dowolnej aplikacji, które oferuje opcję wydruku. Plik PDF z wybraną zawartością stworzony być może m.in. z poziomu Eksploratora Windows, jak również z edytora tekstu, przeglądarki plików graficznych itd. Wystarczy, że wybierzemy z menu aplikacji, z którą pracujemy opcję 'Drukuj' (lub wciśniemy kombinację klawiszy Ctrl + P), a następnie wybierzemy wirtualną drukarkę 'Broadgun pdfMachine'. Narzędzie wygeneruje dla nas dokument PDF i zapyta gdzie ma on zostać zapisany.

pdfMachine White oferuje jedynie najprostsze funkcje, pozwalające wygodnie utworzyć PDF-a. Chcąc skorzystać z opcji zabezpieczenia publikacji hasłem czy nałożenia znaku wodnego liczyć się należy z dodaniem na każdej stronie dokumentu krótkiej informacji od autorów programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.