pkt.pl pkt.pl 2.1

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

pkt.pl to aplikacja towarzysząca popularnej wyszukiwarce firm i usług, utrzymywanej przez pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o. Dzięki niej, mając do dyspozycji jedynie smartfona, można znaleźć odpowiedni zakład w pobliżu, zobaczyć go na mapie oraz przeczytać opinie innych klientów.

Po uruchomieniu aplikacji można skorzystać z szybkiej wyszukiwarki jednej z popularnych kategorii (restauracja, fryzjer, kosmetyczka, lekarz, dentysta, apteka, nocleg, biuro podróży, samochód) lub samodzielnie wpisać branżę i adres, w pobliżu którego ma znajdować się zakład. Wyszukiwarka pokaże niewielką mapę oraz listę Wizytówek przedsiębiorstw, wraz z odległością od aktualnego położenia, jeśli urządzenie jest w stanie je wykryć.

Na liście wizytówek jest także widoczna ocena zakładu oraz przycisk umożliwiający wykonanie połączenia telefonicznego. Po wybraniu wizytówki można zobaczyć dodatkowe dane, jak zdjęcia, jeśli zostały umieszczone, oraz dodatkowe dane, jak adres strony, e-mail i tak dalej. Wizytówkę można od razu dodać do kontaktów telefonu bądź wysłać znajomym. Można również powiększyć mapę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!