plobb! 1.1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To sympatyczna zręcznościówka, w której zabawa polega na zestrzeleniu jak największej liczby baniek z powietrzem przemieszczających się przez obszar naszej planszy. Bąble nadciągając ze wszystkich stron starają się skutecznie nas otoczyć i wyeliminować z gry. Liczy się precyzja, celność strzałów i konsekwencja w działaniach, ponieważ strącenie choćby jednego, będącego nieustannie w ruchu przeciwnika, wymaga wpakowania w niego sporej ilości amunicji. Nagrodą za pomyślnie przeprowadzony atak są pojawiające się bonusy, dzięki którym zdobywamy dodatkowe punkty, a gra zyskuje na atrakcyjności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 29.12.2014 00:16

@Glinka (niezalogowany): A u mnie na Windows 7 uruchomiła się bez problemu.

command-dos   18 #2 16.05.2010 18:51

@Glinka - to zainstaluj sobie Ubuntu - u mnie idzie. Najwyraźniej windows przestaje być kompatybilny z pliczkami *.exe ;)

  #1 15.05.2010 17:35

Fajnie super ale dlaczego nie działa na Viście ????? Ładuje się a potem pojawia się informacja że program przestał działać. Dlaczego? Może ktoś mi powiedzieć??