reklama

plobb! na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę plobb! - sympatyczną zręcznościówkę, w której zabawa polega na zestrzeleniu jak największej liczby baniek z powietrzem przemieszczających się przez obszar naszej planszy.

Bąble nadciągając ze wszystkich stron starają się skutecznie nas otoczyć i wyeliminować z gry. Liczy się precyzja, celność strzałów i konsekwencja w działaniach, ponieważ strącenie choćby jednego, będącego nieustannie w ruchu przeciwnika, wymaga wpakowania w niego sporej ilości amunicji. Nagrodą za pomyślnie przeprowadzony atak są pojawiające się bonusy, dzięki którym zdobywamy dodatkowe punkty, a gra zyskuje na atrakcyjności.

Grę plobb! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję wybitnie wieloosobowego Lost Planet 2, nowej wirtualnej piłki EA - FIFA World Cup 2010 South Africa, a także niezwykle klimatycznego Alana Wake od studia Remedy - ojców serii Max Payne. Nie zapominajcie również, że Gamikaze skończyło niedawno dwa lata i z tej okazji do 16 maja trwa jubileuszowy konkurs. Ponad 170 nagród do wygrania!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama