pokazwirusa.pl

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

pokazwirusa.pl to aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, która pozawala sprawdzić aktualne informacje dotyczące potwierdzonych zakażeń koronawirusem (symbol 2019-nCoV) na terenie Polski.

Dzięki oferowanej przez aplikacje mapie możliwe jest obserwowanie rozwoju epidemii wirusem z Wuhan w naszym kraju. pokazwirusa.pl pobiera z oficjalnych źródeł informacje o nowych przypadkach zakażeń i nanosi je na mapę Polski. Dodane są tam również dane o oddziałach zakaźnych, laboratoriach, stacjach PSSE na terenie Polski.

Ponadto platforma pobiera najnowsze wiadomości na temat rozprzestrzeniania się choroby z serwisów informacyjnych i udostępnia je w niewielkich boksach. Znajdziemy tam dane o potwierdzonych zakażeniach, tzw. ozdrowieńcach, przypadkach śmiertelnych i w trakcie leczenia, obserwowanych pacjentach, hospitalizowanych, objętych kwarantanną oraz ilości przebadanych próbek.

pokazwirusa.pl potrafi również wyświetlić symulację ilustrującą rozprzestrzenianie się koronawirusa na terenie naszego kraju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!