r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

powerMAX 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

powerMAX to narzędzie do testowania GPU i CPU na komputerze. Nie jest jednak benchmarkiem, gdyż nie zajmuje się sprawdzaniem osiągów tych komponentów.

powerMAX oferuje kilka trybów pracy. Za jego pomocą możemy przetestować CPU i GPU pod kątem stabilności (chociażby podczas overclockingu) oraz sprawdzić, czy chłodzenie w tych układach działa poprawnie. Dla procesora oraz karty graficznej należy przeprowadzić osobny test, ale istnieje możliwość wykonania operacji, która sprawdzi działanie wspomnianych komponentów w tym samym czasie, wykorzystując całkowitą moc systemu. Dzięki temu przekonamy się, czy posiadany zasilacz jest w stanie działać poprawnie w momencie, kiedy CPU i GPU pracują na najwyższych obrotach.

Przed rozpoczęciem korzystania z powerMAX należy zapoznać się z bardzo ważnym ostrzeżeniem producenta. Dowiadujemy się z niego, że użytkownik korzysta z programu na własną odpowiedzialność. W wyniku testów przeprowadzanych za pomocą opisywanego narzędzia może bowiem dojść do nieodwracalnych uszkodzeń podzespołów naszego komputera, a jego producent nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.