bEhEGisB
Prey ikona

Prey1.9.9

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Prey to klient usługi zabezpieczającej Maca i inne urządzenia przed kradzieżą. Dzięki niej można śledzić położenie urządzenia i zdalnie je zablokować, jeśli trafi w niepowołane ręce.

bEhEGisD

Po instalacji programu w żaden sposób nie informuje on użytkownika, że działa w tle – i o to właśnie chodzi. Potencjalny złodziej, nawet jeśli dostanie się do konta użytkownika, nie zorientuje się, że jest śledzony.

Na stronie usługi możemy zobaczyć lokalizację komputera, raporty, dane techniczne i logi z jego aktywności. Tam też można oznaczyć urządzenie jako zaginione, by zdalnie je zablokować, można też zdalnie wysłać wiadomość i włączyć alarm dźwiękowy.

Mac oznaczony jako zaginiony będzie wysyłał raport co 5, 10 lub 20 minut. Raport może zawierać zdjęcia zrobione jego kamerką i zrzuty ekranu.

Program Prey jest darmowy i można z niego korzystać z darmowym lub płatnym kontem w usłudze Prey. Płatne konta pozwalają śledzić więcej urządzeń, a także zdalnie wymazać dane z urządzenia. W planach jest także możliwość odzyskiwania plików na odległość.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Prey 1.9.9wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPrey, Inc.
Liczba pobrań92
Data aktualizacji25 sty 2021
Rozmiar pliku18.14 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Prey ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhEGiti
bEhEGitz