projekt REBEL projekt REBEL 1.6.1

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

projekt REBEL to aplikacja, dzięki której można odkrywać nowe kawiarnie i kupować wysokiej jakości kawę w niższych cenach. Program jest przeznaczony dla użytkowników usługi projekt REBEL. Nowi użytkownicy aplikacji mają zagwarantowaną pierwszą kawę za darmo.

Twórcy projektu REBEL nastawieni są na wspieranie kawiarni nienależących do wielkich sieci kawiarnianych. Chcą zaś rozbudzić zainteresowanie mniejszymi knajpkami tego typu, w których można napić się dobrej kawy, parzonej inaczej niż w sieciówkach. Aplikacja mobilna to kluczowy element projektu, pozwala bowiem dokonywać zakupów oraz wyszukiwać kawiarnie w okolicy. Zanim zaczniemy z niej korzystać, należy założyć konto: za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Kolejny krokiem będzie doładowanie naszego konta pakietami z punktami REBEL, a ich ceny wynoszą odpowiednio 35 zł, 65 zł i 99 zł. W zależności od ceny wybranego pakietu, jedna kawa będzie niższa, w najdroższym za cappuccino zapłacimy mniej niż 6 zł, a za espresso mniej niż 4 zł. Punkty doładujemy zarówno na stronie internetowej projektu, jak też za pomocą aplikacji mobilnej.

Mając doładowane punkty REBEL, wystarczy znaleźć na mapie w aplikacji interesujący nas lokal, wybrać dostępną kawę i pokazać obsłudze lokalu smartfon z włączoną aplikacją. Wartość kawy (przeliczona na punkty REBEL) zostanie odjęta z naszego konta.

Program jest prosty w obsłudze, a jego szata graficzna odpowiada najnowszym trendom projektowania dla systemu Android. Aplikacji zdarzają się drobne opóźnienia we wczytywaniu zawartości mapy oraz zdjęć kawy serwowanej w poszczególnych lokalach, ale nie jest to szczególnie uciążliwa wada.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!