puush 1.0

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

puush to bardzo proste w obsłudze narzędzie do udostępniania zrzutów ekranowych.

Aplikacja umożliwia także na tworzenie screenshotów przy wykorzystaniu techniki "przeciągnij i upuść" lub też za pomocą uprzednio zdefiniowanego skrótu klawiaturowego. Dzięki temu możemy zapisać na dysku twardym wybrany fragment naszego pulpitu, ujęcie z ciekawego fragmentu gry bądź też stop-klatkę z oglądanego filmu. Użytkownik może dowolnie zarządzać grafikami zapisanymi w puush i wybrać, które obrazy mają zostać ukryte lub usunięte.

Po utworzeniu zrzutu ekranowego w puush aplikacja natychmiast generuje odnośnik, który następnie możemy wysłać dowolnemu użytkownikowi pocztą elektroniczną, udostępnić na Facebooku czy też Twitterze lub jakimkolwiek innym serwisie społecznościowym czy forum internetowym.

puush jest całkowicie bezpłatny i nie zawiera reklam, co z pewnością zadowoli wielu potencjalnych użytkowników programu, którzy poszukują niewielkiego, ale praktycznego narzędzia do udostępniania screenshotów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkie udostępnianie, autostart, komunikaty dźwiękowy, skróty klawiszowe
Szybkość wykonywania zrzutów
ocena użytkownika

Ciekawy program do robienia zrzutów ekranowych. Program jest leki, prosty w obsłudze, wszystko opiera się o zapamiętanie kilku skrótów klawiszowych. Po instalacji konieczne jest założenia konta które umożliwia automatyczne wysyłanie zrzutów do dysku online o pojemności 200 mb (kopie możemy zapisywać także w dowolnej lokalizacji na dysku twardym). Plus za: autostart, komunikaty dźwiękowy, skróty klawiszowe, szybkie udostępnianie zrzutów innym osobom. Brak polskiej wersji językowej nie przeszkadza ale drobny minus za szybkość wykonywania zrzutów.

28.02.2016 15:38 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
Rayearth   9 #1 28.02.2016 20:07

Podejrzanie podobny do Postimage.