pyfa 1.24.0

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

pyfa (Python Fitting Assistant) to narzędzie do planowania wyposażenia statków (fit) w grze EVE Online.

Program pozwala zaimportować informacje o postaci na podstawie klucza API do konta i na tej podstawie decyduje, czy postać może korzystać z danego statku i modułów. Można także podejrzeć listę znanych umiejętności, poziom i posiadane implanty.

Program zawiera bazę wszystkich modułów dostępnych w grze, statków, amunicji, dronów, implantów, a także pozwala dodać do statystyk eventualne efekty boosterów floty. pyfa pozwala łatwo tworzyć zestawy modułów dla każdego ze statków, automatycznie podlicza statystyki zestawu i pokazuje na wykresach takie parametry, jak odporność każdej z warstw, pozostała moc obliczeniowa komputera, zasilanie, emitowana moc ognia, zasięg i tym podobne.

Podczas układania wyposażenia statku można również podejrzeć szacowaną cenę zestawu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza