pzizz pzizz

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja pzizz odtwarza muzykę ułatwiającą zasypianie i utrzymanie głębokiego snu, ale zamiast dawać wybór użytkownikowi, automatycznie i za każdym razem inaczej łączy dostarczone sample w unikatowe tło.

pzizz ma długą historię – dawniej dostępne były dwa programy, przeznaczone do spania i do robienia sobie regerujących drzemek. Oba znajdziemy w aplikacji, dostępnej za darmo. W obu modułach możemy wybrać, jak długo aplikacja ma odtwarzać muzykę. Znajdziemy tu nie tylko przyjemną melodię, ale także dźwięki binauralne.

Twórcy aplikacji gwarantują, że za każdym razem uzyskamy inną ścieżkę dźwiękową – w sumie z sampli można uzyskać ponad 100 milionów kombinacji, więc trudno trafić dwa razy na tę samą. Jeśli któraś okaże się wyjątkowo atrakcyjna, można dodać ją do ulubionych. Można także włączyć w pzizz budzik.

Muzykę skomponował Paul Staveley O'Duffy, producent nominowany do nagrody Grammy, a także kompozytor i DJ. Ponadto znajdziemy tu dźwięki binauralne, mające przekonać mózg do emisji fal theta. Głosu użyczył Michael Breen, trener personalny i specjalista w dziedzinie programowania neurolingwistycznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!