6 aplikacji na Androida, o których nigdy nie słyszałeś, a które musisz mieć cz.1

Masz czasem wrażenie, że twój smartphone z systemem Android jest trochę ślamazarny i mułowaty? Wcale nie musi tak być! Android market oferuje wiele dobrych programów bijących na głowę natywnie zainstalowane w telefonie aplikacje. Poznaj 6 darmowych progrmów które są małe, funkcjonalne i oszczędzają czas!

Galeria multimediów: QuickPic (384kB)

W porównaniu z Galerią systemu Android czy innymi zamiennika...mVideoPlayer (2,54MB)

Chyba jedyny w tej chwili odtwarzacz, który pozwala oglądać filmy DivX z napisami (aby program czytał polskie znaki należy ustawić kodowanie na: windows 1250). mVideoPlayer wg jego twórcy odtwarza wszystkie filmy, które wspiera telefon. Wszystkie pozostałe funkcje, które musi miec odtwarzacz video też ma: wznawianie filmu, w którym zakończyliśmy ogladanie, regulacja głośności, wyświetlanie danych o filmie oraz pobieranie napisów z bazy subtittle.org.

Odtwarzacz audio: Winamp (2,98 MB)

Swego czasu Winamp królował wśród pecetowych odtwarzaczy Mp3. Wersja dla systemu Android jest na najlepszej drodze, by stac się równie popularna. Jego zalety to wygodne playlisty, synchronizacja z programem Winamp na komputerze (przy uzyciu WiFi) oraz łatwy dostęp do plików muzycznych. No i mozna się znajomym pochwalić: "Mam Winampa na komórce" ;-)

CDN wkrótce