rFactor 2 Build 982

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra rFactor 2 to coś dla wielbicieli prawdziwych symulatorów. Projekt jest w tej chwili jedną z najdokładniejszych i najbardziej realistycznych propozycji na rynku, jeżeli o wczuwanie się w kierowcę na torze wyścigowym chodzi. Produkcja wykorzystywana jest nawet przy treningach przez prawdziwe ekipy biorące udział w rywalizacji na torze, co świadczy tylko o jej jakości. Niedzielni gracze muszą się przy niej wiele nauczyć.

Siłą tytułu jest przede wszystkim zaawansowany silnik fizyczny, potrafiący korzystać z mocy wielordzeniowych procesorów, dzięki któremu pojazdy poruszają się niemal tak, jak w rzeczywistości. Do tego dochodzi otwartość na modyfikacje, czego skutkiem jest między innymi szeroka oferta dodatkowo dostępnych aut, a także obecność opcji gry tak samemu, jak też z fanami motoryzacji po sieci. Dodatkowy atut rFactor 2 to obsługa różnych konfiguracji sterowania, od zwykłej klawiatury, przez pady, po kierownice.

Ponadto gracz może dokładnie zmodyfikować wyzwanie na torze pod siebie. Dobierze liczbę okrążeń oraz komputerowo sterowanych przeciwników, a także ustali, jak bardzo agresywnie będą jeździć. Wskaże także pogodę, co będzie miało przełożenie na warunki na torze i zachowanie samochodów. Da się również zajrzeć pod maski aut, dokładnie dostrajając parametry, jeśli ktoś podejdzie do rozgrywki naprawdę profesjonalnie. Rzecz jasna w trakcie wyścigu dostępne są ujęcia z różnych kamer, od takiej wnętrza pojazdu, po ujęcia telewizyjne. Ciekawostką jest system realistycznego ścierania opon.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon x2
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB NVIDIA GeForce 8600 GT lub AMD Radeon HD 4870

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje do zabawy jeden tor (Silverstone Circuit), na którym można sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem któregoś z dwóch dostępnych samochodów, Corvetty C6.R GT2 lub Formuły Renault 3.5 2014. Jeżeli komuś produkt przypadnie do gustu, bezpośrednio z dema będzie w stanie zakupić kolejne trasy i auta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!