Jak zabezpieczyć swoje konto Sony Entertainment Network/PlayStation Network przed utratą.

Ponad miesiąc temu otrzymałem wiadomość od Sony informującą mnie, że mój identyfikator wpisu (e-mail służący jako login) do PlayStation Network został zmieniony oO. Na początku pomyślałem, że to jakiś przekręt od czasu do czasu można dostać takie podrabiane wiadomości, niby to wysyłane od Sony. Sprawdzam, e-mail o kurcze oficjalny czas działać.

Ruszyła machina paniki, zaczęło się od wertowania Gmaila i sprawdzania, czy czasem się ktoś nie logował do mojej poczty, nope nic nie znalazłem.

Zakup PlayStation 4 w dzień premiery czy to może się udać?

Zapewne jak się słyszy zagranica to wszystko bardziej wypasione, lepiej zrobione i w ogóle ekstra hiper. Nie tak nie jest. Zamówiłem, Pre Order u partnera Sony wsio fajnie tylko czekać na premierę na miesiąc przed premierą dzwoni pani i oferuje zmianę na bundle pack cena ta sama fajne.

To się skusiłem i zmieniłem, na bundla z Killzone Shadow Fall dla pewności spytałem, czy to przybędzie na premierę i wszystko ładnie cacy nagle 3 dni przed premierą pan mi mówi, że konsola przybędzie 13.12 wow. No to się lekko skwasiłem, słysząc to i zrezygnowałem z tej oferty.

Poradnik:Jak nagrywać i streamować z PS3 w Full HD

Witam serdecznie wszystkich po sporej przerwie w pisaniu. Nabyłem ostatnimi czasy pewien sprzęcik i postanowiłem się podzielić kilkoma rzeczami dotyczącymi tego sprzętu.

Dzisiaj mam dla Was mały poradnik jak nagrać obraz z wyjścia HDMI z konsoli PS3 na nasz PeCet używając do tego karty przechwytującej na złączę PCIe - Avermedia DarkCrystal HD Capture Pro. A także jak zrobić streaming swojej gry na jeden z popularnych portali streamingowych.

Jak nam wiadomo przechwytywanie obrazu przez HDMI w PS3 jest zabezpieczone HDCP.

Poradnik: Twój telefon jako kamera internetowa (Symbian, Android i iOS)

Witam wszystkich znów:-)Jak wczoraj wspominałem napiszę poradnik dotyczący jak wykorzystać swój telefon a raczej jego kamerę, jako kamerę dla PC, którą będziemy mogli używać do różnych zastosowań komunikacja video, nadawanie na żywo itd. Poradnik skierowany do posiadaczy systemów Symbian, Android i iOS.

Ok, więc zaczynamy. Na początek musimy się zaopatrzyć w kilka rzeczy a mianowicie:

1.Program do zarządzania naszym telefonem (Opcjonalnie do ściągnięcia aplikacji)2.

Poradnik: Jak Streamować za pomocą PlayStation Eye/Kamery internetowej

Dzisiaj mam dla Was poradnik związany z transmisją swojego gameplay'u na żywo w lekko amatorski sposób. Stare porzekadło mówi jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.:-)

Poradnik skierowany do posiadaczy konsoli PS3 oraz użytkowników kamer internetowych a nie posiadających Pecetów z kartami video (wszelakiej maści nagrywarek oferujących streaming) umożliwiającymi nadawanie Live .

Co potrzebujemy?

1.Kamera PlayStation Eye/ Inna kamera2.Konsola PS33.

Battlefield 3 Poradnik Part One - Recon

Witam ten wpis jest o żołnierzu klasy Recon, znajdziesz w nim ogólny przegląd klasy Recon, omówie jego mocne i słabe strony, a także zapodam świetne strategie do wykorzystania w grze jako Recon.

Przegląd klasy Recon

Snajper w Battlefield 3 posiada szeroki wachlarz broni oraz przydatnych gadżetów które nie raz mogą przesądzić o wygraniu rundy.

Battlefield 3 Poradnik Part One - Engineer

Witam ponownie. Część poradnika zawierającą opis dla klas postaci wraz ze strategiami oraz innymi poradami opublikować mam zamiar w trochę większym tempie. Resztę zacznę dodawać później ponieważ niektóre aspekty wymagają też jeszcze końcowej analizy. A tak więc zapraszam do lektury.

Przegląd klasy Engineer

Enginner zwany w polskiej wersji gry Inżynierem a przez polskich graczy również mechanikiem, a także panem złota rączka :).

Battlelog - a co to?

Witam, ponownie do głowy wpadł pewien pomysł to i go trzeba zrealizować. Chciał bym wam przedstawić i zaprezentować Battlelog - Social Network dla graczy Battlefield 3. Wpis według mnie pojawia się zbyt późno ale lepiej późno niż wcale. Wypadło mi jakoś z głowy aby o nim napisać. A więc zapraszam do lektury.

Wielu graczy (mowa o graczach konsolowych) nawet nie wie, że istnieje Battlelog. A więc może dzięki temu wpisowi dowiedzą się o Battlelogu. A i przy okazji zwykły internauta nie będący w temacie zapewne kilku z was też nie wie czym jest Battlelog.

Battlefield 3 Poradnik Part One - Assault

Poradnik dla klasy Assault (Szturmowiec) zawiera różne przydatne dla Ciebie informacje, sztuczki, strategie i wiele innych. Mianowicie zobaczyć chcę czy Wam się spodoba w takiej wersji. Jeżeli coś pominąłem daj znać w komentarzu :-)

Przegląd klasy Assault

Klasa Assault jest chyba najbardziej znaną klasą każdemu graczowi gier z gatunku FPS: wyposażony w standardowy karabin szturmowy , którym może się posługiwać bardzo dobrze na krótkim i średnim dystansie oraz apteczkę i defibrylator które to nie raz nas uratują.

Battlefield 3 Poradnik Part One

Witajcie Żołnierze. Ostatnimi czasy mam trochę wolnego czasu więc postanowiłem napisać coś z sensem większym lub mniejszym. A mianowicie taki trochę większy poradnik dla Battlefield 3, publikował będę na części bo naprawdę będzie sporo. Dotyczy on wszystkich platform dla gry. Zapraszam do lektury.

W tym przewodniku, znajdziecie strategie, taktyki i wiele informacji, dzięki czemu będziecie zaczynać wygrywać więcej gier oraz poprawicie swoje umiejętności w grze on-line. W Battlefield 3 jest ogólnie wyższy poziom rozgrywki niż u konkurencji oraz w innych grach FPS.