Battlefield 3 Poradnik: Jak latać odrzutowcem

Witam wszystkich w ten niedzielny nudny dzień dzisiaj jest laba i chwilę czasu to se napisze coś znowu :-), redakcji życzę stu lat z okazji 9-tych urodzin i dziękuję za wysłuchanie prośby użytkowników o przebudowę bloga, zrobiliście więcej niż się spodziewałem. A teraz do rzeczy.

Jest to przewodnik (trochę dłuższy) dla wszystkich którzy mają problemy z odrzutowcami w BF3, może on Wam pomóc nauczyć się latać odrzutowcami w Battlefield 3, lub poprawić wasze umiejętności i doświadczenie, które już posiadacie. A więc zapraszam do lektury.

Battlefield 3 Poradnik: Jak zdobywać szybko punkty

Przed wami mini poradnik jak zarobić więcej punktów doświadczenia, pomagać drużynie, szybciej odblokować wszystkie te wspaniałe zabawki, które na was czekają w Battlefield 3.Podejrzewam, że większość z Was wie to wszystko tak pomyślałem, że może akurat komuś się przydać zwłaszcza tym, którzy mają styczność z grą z serii Battlefield 3 po raz pierwszy.

To będzie pierwszy wpis tego typu od jakiegoś czasu, zamierzam zrobić serię poradników. Zapraszam do lektury.

Wskazówka nr 1 - Gra zespołowa

Ciekawe aplikacje dla Nokii N8 i Nokii E7 warte uwagi.

Witam w kolejnym nudnym dla Was wpisie.Na początku tego amatorskiego wpisu bez polotu i czegoś ciekawego oraz z masą błędów i nie zachowywaniu większych zasad pisowni jeszcze raz Wszystkich serdecznie witam.

Chciałbym podziękować redakcji dobrych programów za nagrodzenie mnie i wyróżnienie.Cieszę się , że mogłem znaleźć się w tym gronie nie będę tego ukrywał , że micha mi się ucieszyła na wieść o wygraniu.Było to dla mnie miłym i wielkim zaskoczeniem, bo w życiu jeszcze nic nie wygrałem.

Ophcrack - gdy zapomnisz hasła

Zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć hasło które sam utworzyłeś? Wiem może się to wydać śmieszne ale mi przydarzyło się to właśnie dzisiaj. Ustawiłem hasło i nie zdążyłem sobie go jeszcze utrwalić , a po kilku set próbach byłem już zmieszany i zapomniałem na amen ale z pomocą przyszedł Ophcrack.

Ophcrack 2.3.1- dzięki temu narzędziu możesz odzyskać zapomniane hasło w Windows XP , Vista jak i Windows 7. Nie pamiętasz hasła swojego konta w Windows XP,Vista lub Win 7?Nie martw się formata nie trzeba robić ani używać płyt z Recovery .

[Symbian^3] Zmiana oprogramowania Cz. 3

W trybie Death phone USB po kliknięciu REFURBISH będziemy poproszeni naciśnięcie przycisku POWER w ciągu 8sekund w celu zainicjowania procesu.

Pod koniec telefon przejdzie w tryb LOCAL MODE by na koniec wyświetlić wiadomość o zakończonym sukcesem procesie. Zdarzyć się może , że telefon pozostanie w tym trybie mimo zakończenia. Nie zaleca się wyciągania baterii.

[Symbian^3] Zmiana oprogramowania Cz. 2

- W przypadku chęci posiadania języka polskiego lub pozbyciu się brandingu operatora będziemy musieli ręcznie rozwinąć listę i wybrać interesującą nas wersję według numerów PC podanych powyżej w tabeli (jeśli pobrałeś pliki z navifirm wiadomym jest, że masz tylko jeden do wyboru ten które pobrałeś. Po instalacji paczki *.exe na liście może znajdować się kilkadziesiąt wariantów, więc spróbuj znaleźć swój pod kolor obudowy)

Dirt 3 i kierownica Win 7

Dosyć nie dawno pojawiła się trzecia odsłona gry Colin marce: dirt w związku z tym w ruch poszły pady,klawiatury i kierownice. Większość użytkowników skarży się na ustawienia związane z kontrolerami ,gra najzwyczajniej ich nie zapamiętuje a co za tym idzie, mapowanie klawiszy od nowa po każdym uruchomieniu gry. Jest też prawdopodobne , że gra rozpozna kontroler (ale mało :) i będzie możliwość zmiany w ustawieniach sterowania w grze z klawiatury na pad czy to też kierownicę. Jest na to sposób , aby temu zaradzić gdy nie pamięta ustawień:) zapraszam do lektury.