Battlefield 3 Poradnik Part One

Witajcie Żołnierze. Ostatnimi czasy mam trochę wolnego czasu więc postanowiłem napisać coś z sensem większym lub mniejszym. A mianowicie taki trochę większy poradnik dla Battlefield 3, publikował będę na części bo naprawdę będzie sporo. Dotyczy on wszystkich platform dla gry. Zapraszam do lektury.

W tym przewodniku, znajdziecie strategie, taktyki i wiele informacji, dzięki czemu będziecie zaczynać wygrywać więcej gier oraz poprawicie swoje umiejętności w grze on-line. W Battlefield 3 jest ogólnie wyższy poziom rozgrywki niż u konkurencji oraz w innych grach FPS. Battlefield 3 po prostu przyciąga więcej poważnych graczy niż Call of Duty. Postanowiłem napisać ten poradnik uznając to że może Ci się przydać, znajdziesz tu konkretne strategie dla wszystkich klas, tryby gry i mapy, opisy broni itp. dzięki czemu można przestać przegrywać i zacząć wygrywać mecze.

Przewodnik - Klasy

W Battlefield 3, gracze mogą wybrać jedną z czterech różnych klas: Assault, Support, Engineer, i Recon. Każda z tych klas ma wiele broni do wyboru, specjalizacje i gadżety, nie które bronie/gadżety są unikalne np. te które musimy odblokować.

Można dostosować broń i dodatki w każdej z tych klas, ale nie ma zupełnie tutaj czegoś takiego jak ustawienie "custom" to które można znaleźć w CoD. W rezultacie można trochę ponarzekać ale w końcu to Battlefield a nie CoD, jak grać w swojej klasie,dowiecie się z przewodników strategii każdej z klas.

Gadżety i Broń

Następna część poradnika jest przeznaczona dla gadżetów i broni, warto przeczytać ponieważ znajdziesz tutaj opisy wszystkich gadżetów i broni dostępnych dla wszystkich klas, poznasz ich mocne i słabe strony. Dowiesz się jak najlepiej dostosować wszystko pod daną klasę lub swój styl, wybierając je odpowiednio na daną mapę czy też tryb rozgrywki.


 • Bronie
 • Dodatki do broni - Slot pierwszy
 • Dodatki do broni - Slot drugi
 • Specjalizacje
 • Taktyki map
 • Pojazdy
 • [/list]

  Przewodnik strategii gry

  Przez następujące porady i wskazówki zawarte w tym poradniku dla BF3, można uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją. Dowiedz się, jak dostosować swoje strategie dla danej klasy, mapy i trybu gry aby być lepszym w trybie multiplayer.

  Wiem może trochę dziwnie wyglądać ale nie mogę umieścić tutaj 100 % oryginału ponieważ w wielu częściach poradnika są linki do mojej strony a może zostać to uznane za formę nachalnej reklamy więc wolę nie ryzykować aby nie otrzymać nagrody,