ready steady bang ready steady bang 1.0.3.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ready steady bang to kolejny tytuł z serii prostych gier zręcznościowych. Pomimo iż takich tytułów jest w sklepach sporo, wyróżnia się na tle konkurencji i warto poświęcić mu uwagę.

Gra przenosi nas w świat pojedynków rewolwerowców na dzikim zachodzie. Klimat tej pozycji buduje bardzo specyficzna i umowna grafika. Opiera się głównie na liniach prostych. Tryb fabularny pozwala nam rywalizować z coraz lepszymi przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.

Ready steady bang oferuje również możliwość zabawy dwóch graczy na jednym urządzeniu. Taka rywalizacja sprawdza się najlepiej. Co ważne sprawdza się dobrze zarówno na tablecie jak i telefonie.

Pojedynki polegają na naciśnięciu ekranu w odpowiednim momencie. Przygotowuje nas do niego odliczanie, które za każdym razem ma inną długość przerw. Choć mechanizm może wydawać się banalny to wymaga dobrej wprawy i sprawia wiele frajdy. Za wygrane pojedynki odblokowujemy nowe animacje śmierci. Ready steady bang sprawdza się szczególnie dobrze jako tytuł na krótką przerwę, zwłaszcza w konfrontacji z żywym przeciwnikiem. Gra posiada darmową wersję testową ograniczoną czasowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!