r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ready steady bang 1.0.3.0

Strona główna Windows Phone Gry

Ready steady bang to kolejny tytuł z serii prostych gier zręcznościowych. Pomimo iż takich tytułów jest w sklepach sporo, wyróżnia się na tle konkurencji i warto poświęcić mu uwagę.

Gra przenosi nas w świat pojedynków rewolwerowców na dzikim zachodzie. Klimat tej pozycji buduje bardzo specyficzna i umowna grafika. Opiera się głównie na liniach prostych. Tryb fabularny pozwala nam rywalizować z coraz lepszymi przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.

r   e   k   l   a   m   a

Ready steady bang oferuje również możliwość zabawy dwóch graczy na jednym urządzeniu. Taka rywalizacja sprawdza się najlepiej. Co ważne sprawdza się dobrze zarówno na tablecie jak i telefonie.

Pojedynki polegają na naciśnięciu ekranu w odpowiednim momencie. Przygotowuje nas do niego odliczanie, które za każdym razem ma inną długość przerw. Choć mechanizm może wydawać się banalny to wymaga dobrej wprawy i sprawia wiele frajdy. Za wygrane pojedynki odblokowujemy nowe animacje śmierci. Ready steady bang sprawdza się szczególnie dobrze jako tytuł na krótką przerwę, zwłaszcza w konfrontacji z żywym przeciwnikiem. Gra posiada darmową wersję testową ograniczoną czasowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.