Subiektywnie o iPhone 4

Od jakiegoś czasu męczył mnie dotychczasowy smartfon. Nie żeby było z nim coś nie tak. Samsung Galaxy Core Plus niedługo miał świętować drugą rocznicę naszej współpracy, jak dotychczas bezproblemowej. No, może bateria mogłaby być odrobinę lepsza, ale jak na taki rozmiar wyświetlacza jest ok. Przy stale włączonym internecie, korzystaniu z komunikatorów, odtwarzaniu filmów przez internet, jedno ładowanie w ciągu dnia do pełna nie wydaje się być niczym nadzwyczajnym.

Trochę z zazdrością patrzyłam na telefon mojego chłopaka, dumnego posiadacza jabłuszka 5s.

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… czyli HOT ZLOT 2015!

Tegoroczna wyprawa na HotZlot była dla mnie nie lada wyzwaniem pod względem organizacji przejazdu z Niemiec do Polski, jednak z niewielkimi przeszkodami po 10(!) godzinach jazdy z rozhisteryzowanym kurierem z blablacaru udało mi się dotrzeć w miarę bezpiecznie dotrzeć do Wrocławia, gdzie zaczęłam swój mikrourlop.

Wrocław

We Wrocławiu spędziłam (niestety) zaledwie półtorej dnia, jednak zdążyłam się zauroczyć tym miastem, jego historią, architekturą i energią.

Ściągasz?

Czy jeśli spaliłam sobie obiad, spadło mi ogromne lustro i rozbiło się w drobny mak, pocięłam łapy zbierając odłamki, kasy mi nie wypłacą, to mogę ten dzień nazwać szczególnie pechowym?

i co jeszcze złego mnie dziś spotka, skoro dochodzi dopiero 16?