r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

sPlaylistMaker 1.1.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

sPlaylistMaker to prosta aplikacja przeznaczona do tworzenia list odtwarzania (tzw. playlist) w formatach M3U oraz M3U8.

Galeria programu

Program nadrabia swoją nieco ubogą funkcjonalność niewielkimi rozmiarami, brakiem konieczności instalacji i prostą obsługą. Wystarczy, że po jego uruchomieniu przeciągniemy w odpowiedni obszar okna wszystkie wybrane przez nas utwory, a automatycznie wygenerowana z nich zostanie playlista w jednym z obsługiwanych formatów. Twórcy implementując mechanizm "przeciągnij-i-upuść" zadbali o wygodę wczytywania dużych ilości plików audio.

Tworzone przy użyciu sPlaylistMaker listy odtwarzania zapisywane są w tej samej lokalizacji co wczytywane do programu utwory. Aplikacja obsługiwana może być również z poziomu wiersza poleceń. Wśród wspieranych standardów kodowania wymienić należy Unicode, ASCII oraz UTF-8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.