Zachwyt nad Windows 95 w 2016

Witam. Od dawna nie robiłem wpisów na blogu, nie miałem na to zbytnio dużo czasu. I teraz też na to zbyt dużo czasu nie mam, ale postaram się napisać o pewnym małym problemie. To może być problem tylko według mnie, to tylko moja opinia. Przez to że to tylko moja własna opinia na jeden mały temat wpis jest raczej krótki, więc jak was krótkie wpisy rażą możecie spokojnie ten wpis pominąć.

Kilka słów wstępu za nami, ale o co chodzi?

Obecnie nie używa się na co dzień Windows 95, ale społeczność hakerska bardzo lubi o nim wspominać, i to nawet bardzo.

Najdziwniejsze stare, groźne i mało znane w Polsce wirusy

W tej liście opiszę 5 mało znanych w Polsce wirusów, które na świecie męczyły (albo męczą) wiele osób. Bo na polskich stronach wirusy które możemy znaleźć to dopiero wierzchołek góry lodowej. UWAGA! Przy wirusach podaję czasem do nich linki, więc jeśli nie chcecie go mieć - nie ściągajcie, a jeśli chcecie ten wirus dla testu - ściągajcie, ale tylko na VirtualBox. Inaczej przysporzycie sobie problemów. Warto trochę zapamiętać te linki, w razie jakby ktoś chciał was nabrać.

Wrażenia po korzystaniu z Ubuntu — czy jest idealnym, darmowym zamiennikiem Windowsa?

Korzystałem z Ubuntu (14.10 Utopic Unicorn i 15.04 Vivid Vervet) przez długi czas. Eksperymentowałem też trochę z jego wariantami, jak Lubuntu czy Kubuntu. Nie jestem jakimś ekspertem jeśli chodzi o Linuksa, a Ubuntu to było moje pierwsze dłuższe korzystanie z systemu Linuksowego.Ponadto przez całe moje życie korzystałem z Windowsa, więc jestem przyzwyczajony do Windowsowych rozwiązań. A jak to wszystko wyszło? Miłego czytania :)