bDYujaYB
SAMozatrudnienie ikona

SAMozatrudnienie20.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SAMozatrudnienie to oprogramowanie do kompleksowej obsługi jednoosobowej działalności gospodarczej, kierowane do osób będącymi płatnikami VAT lub zwolnionych z tego podatku, które rozliczają się na podstawie KPiR lub ryczałtu.

bDYujaYD

Wśród sporej ilości funkcji programu jako najistotniejsze wymienić należy opcje prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów lub rozliczanie na podstawie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rejestru sprzedaży i zakupów VAT sporządzanego metodą memoriałową miesięczną, memoriałowo-kwartalną i kasową, z uwzględnieniem obrotów z kilku źródeł.

SAMozatrudnienie umożliwia wystawianie wszelakiego rodzaju dokumentów sprzedażowych - faktur (RR, MP, marża, wewnętrzna, taxi), faktur masowych, dokumentów korygujących, rachunków, WZ i paragonów. Z jego poziomu przygotujemy i wyślemy drogą elektroniczną deklaracje VAT-7, a także deklaracje rozliczeniowe ZUS (DRA i RSA).

Aplikacja pozwala prowadzić ewidencję wyposażenia firmy, zarządzać tzw. kilometrówka (także dla kilku pojazdów) oraz kontrolować płatności i rozliczenia. Nie zabrakło również modułu kartoteki kontrahentów i magazynu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SAMozatrudnienie 20.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.17 ocen
Liczba pobrań667
Data aktualizacji25 sie 2020
Rozmiar pliku68.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SAMozatrudnienie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYujaZi
bDYujaZz