Samsung Email Plus – trwają prace nad nowym klientem poczty dla użytkowników Galaxy

Strona główna Aktualności
Samsung pracuje nad własnym klientem poczty
Samsung pracuje nad własnym klientem poczty

O autorze

Właściciele smartfonów Samsunga już wkrótce mogą mieć do dyspozycji kolejną aplikację do obsługiwania poczty. Jak zwraca uwagę serwis LetsGoDigital, w sieci pojawił się wniosek o przyznanie znaku towarowego związany z nazwą Email Plus, która dotyczy nowej aplikacji na smartfony i tablety.

Wszystko wskazuje na to, że ma to być ulepszona wersja dotychczasowego klienta poczty znanego właścicielom Samsungów Galaxy. Szczegóły nie są znane, jednak przypuszcza się, że program może zostać dostosowany do wygodnej obsługi rysikiem. W przyszłym miesiącu planowana jest bowiem premiera Samsunga Galaxy Note 10 i zakłada się, że nowa aplikacja powstaje w tej chwili głównie na jego potrzeby, choć z pewnością zostanie udostępniona także w innych smartfonach.

Co więcej, z czasem (lub nawet od razu) klient poczty Samsunga może być dostępny także dla użytkowników smartfonów innych marek, a to wpłynie pozytywnie na konkurencję. Wcześniej podobnie postąpiono w przypadku przeglądarki Samsung Internet, która z początku była dostępna tylko dla właścicieli Galaxy. Ostatecznie mogą z niej korzystać wszyscy i choć nie zdobyła nadzwyczajnej popularności, wiele osób chwali ją między innymi za sprawne działanie.

Samsungowi nie brakuje pomysłów na ciekawe funkcje w swoich aplikacjach. Pod koniec ubiegłego roku do przeglądarki trafiła aktualizacja dodająca opcję automatycznego blokowania śledzenia. Dodatkowo zmieniono wówczas sposób pobierania plików – Samsung Internet dzieli je na mniejsze fragmenty, co przyspiesza cały proces.

© dobreprogramy
s