iOSDomBankowość i inwestycjeSantander mobile (BZWBK24 mobile)
Santander mobile (BZWBK24 mobile) ikona

Santander mobile (BZWBK24 mobile)8.13.48

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Santander mobile to aplikacja na urządzenia z Androidem, służąca do zarządzania kontem i usługami finansowymi w Santander Banku.

Za pomocą aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta osobistego, kart kredytowych, rachunków oszczędnościowych, mając wgląd m.in. w historię prowadzonych transakcji. Wykonamy też przelewy: zarówno między rachunkami własnymi (w tym walutowe), jak też na rachunki obce. Do wykonania przelewów można użyć np. kodów QR, a także technologii BLIK. Za pomocą BLIK-a w aplikacji Santander mobile wybierzemy też pieniądze z bankomatu bez posiadania karty płatniczej oraz zapłacimy smartfonem w sklepie, jeśli obsługuje on technologię NFC lub HCE. Program pozwala też dokonywać transakcji kupna i sprzedaży walut.

Za pomocą aplikacji skorzystamy z usług bankowego doradcy online oraz złożymy wnioski, m.in. o kredyt lub pożyczkę. Program zawiera też wyszukiwarkę placówek i bankomatów oraz wpłatomatów Santander, a także punktów partnerskich w ramach programu PAYBACK. Aplikacja wysyła też powiadomienia push, dotyczące np. przerw w działalności bankowości internetowej Santander Banku.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań339
Data aktualizacji25 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Santander mobile (BZWBK24 mobile) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)