[Konkurs] Wygraj najlepsze gry na Linuksa

Postanowiliśmy wspólnie z Gry.Ubuntu-Pomoc.org, Ubuntu-Pomoc.org i MyIndie.pl zorganizować konkurs dla graczy z naszego linuksowego środowiska. Zadania są łatwe i przyjemne a do zgarnięcia prawdziwe skarby:

- klucze "gift-code" do ostatniej akcji Humble Bundle V pozwalające na dostęp do gier: Superbrothers, LIMBO, Amnesia: The Dark Descent, Bastion i Psychonauts.
- konto premium w grze Kings Arthur's Gold
- pełna wersja gry Helena 3rd

W sumie do obdarowania mamy blisko 20 osób, więc każdy z uczestników ma ogromne szanse na zasilenie swojej domowej kolekcji. Konkurs składa się z trzech kompetycji, użytkownik może wziąć udział w dowolnej z nich:

#1 - Napisz artykuł
Zadanie dla osób z przysłowiową "żyłką pisarską". Możesz zrecenzować dowolną natywną grę swoimi słowami, przed publikacją radzę zastosować korektę, mile widziane multimedia ale nie wymagane. Prace możecie nadsyłać do 27 czerwca pod adres mailowy gry@ubuntu-pomoc.org
Nagrody za zadanie

#2 - Turniej Teeworlds
Możecie także spróbować swoich sił w grze Teeworlds. Specjalnie na czas konkursu utworzymy serwer na którym odbędzie się kilka pojedynków w trybie Deatch-Match (każdy na każdego). Do jednego pojedynku może zapisać się maksymalnie 12 osób. Po 30 minutowej rundzie pierwsza szóstka graczy w tabeli gry zostanie nagrodzona.

Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 czerwca) o godz. 16.
Zapisać możecie się tutaj, zapisanych będziemy informować na bieżąco poprzez email i na łamach strony
Nagrody za zadanie

#3 - Twój własny fan-art
Zadanie stworzone przez serwis MyIndie dedykowane graczom Minecraft. Każdy z Was może stworzyć z pomocą klocków pixelart lub świat w temacie gier niezależnych i linuksowych. Może to być postać, sytuacja z gry, cokolwiek - zdajemy się na Waszą wyobraźnię. ;)

Prace możecie nadsyłać do 27 czerwca pod adres mailowy konkurs@myindie.pl.
Nagrody za zadanie

Na koniec ogromne podziękowania dla twórców Humble Bundle, Helena 3rd i Kings Arthur's Gold oraz pozostałych współorganizatorów za poparcie konkursu. Bawcie się dobrze :D

Pozdrawiam.