Najgorsze forum w Internecie

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion jest to forum, z którego nie tak dawno temu zostałem wyrzucony. Najlepsze jest to, że pomyliłem się tylko jeden raz i od razu dostałem 3 ostrzeżenia a następnie mnie zbanowano dożywotnio. Dodatkowo zostałem wyzwany od cwaniaków od Głównego Administratora Forum - użytkownik o pseudonimie Pieka jakoby reklamuję swoją stronę internetową. Z mojej strony 100 procentowa kultura i poprawność pisowni. Źle został sformułowany wyłącznie tytuł mojego posta, w którym chciałem się podzielić z innymi użytkownikami forum ciekawym pomysłem na ulepszenie swojej strony WWW.

Przykładowe screeny z forum

Zbanowany: Dożywotnio

Dziecinny poziom Głównego Administratora cytat: "Myślisz że jesteś taki zabawny,co? Czekam na właściwą nazwę 15 minut".

Co więcej na Polski Oficjalny Support PHP-Fusion nie umieją nikomu w niczym pomóc trzeba samemu do wszystkiego dochodzić. Jedyne, co potrafią to wytykać drobne błędy językowe. Dalej nie wiadomo, po co jest w ogóle istnieje takie forum jak nie wolno cokolwiek napisać, bo to jest zwykłe zawracanie głowy Głównemu Administratorowi.

Nie wiem, jaka jest przyczyna takiego postępowania z użytkowaniem forum, który nic złego nie zrobił. Może się po prostu boi Główny Administrator Forum, że ktoś będzie od niego lepszy i mądrzejszy.

Nie polecam nikomu wyżej opisanego forum. Zero jakiejkolwiek pomocy i kultury osobistej. Jedyne, co można dostać to: ostrzeżenia, bany, wyzwiska, itp. za swoje dobre chęci.