Magix Video Pro X — tak w skrócie

Wśród programów do montażu video rzadko wspomina się o edytorach f-my Magix z rodziny Movie Edit Pro i Video Pro X. Szkoda bo to bardzo ciekawe i dość intuicyjne programy. Na dodatek najdroższa wersja Pro X na tle innych edytorów cenowo wypada dość interesująco. Szczególnie gdy zobaczymy ofertę Vegas-a Pro 15, który obecnie jest w posiadaniu f-my Magix. Generalnie sytuacja jest dość ciekawa. W Pro X od razu dostajemy wszystko za ok 1400 zł. Znowu Vegas Pro został rozbity „na atomy” i w najbardziej rozbudowanej wersji jego cena wynosi już 3400 zł !!! Moim zdaniem przesadzili.

Historia pewnego Bana :) cz. 2

W lutym opisałem historię mojego perm-bana na konto Origin https://www.dobreprogramy.pl/skypan Walka z EA trwała dość długo. Niestety nic nie wskórałem. Ban został aż ... Od niechcenia parę dni temu wszedłem na forum battlefield i nagle okazało się:

Witajcie Gracze Battlefield 1Ostatnio rozwiązaliśmy problem dotyczący graczy niesłusznie zablokowanych w Battlefield 1.

Historia pewnego Bana :)

Moja przygoda z Battlefield a raczej koniec przy ostatniej części – Battlefield 1.

Temat, który chcę opisać jest dość drażliwy w społeczeństwie graczy. Tych uczciwych, do których też się zaliczam. Chodzi o oszukiwanie w grze – tzw. cheat-y. Bez grzeszków też nie jestem – ale po kolei.

Na serię Battlefield trafiłem przez przypadek. Było to ponad 11 lat temu. W końcu dorobiłem się netu i postanowiłem zobaczyć jak wygląda rozgrywka sieciowa. By nie tracić kasy pobrałem demo Battlefield 2 no i się zaczęło. Gra mnie na tyle wciągnęła, że postanowiłem kupić pełną wersję.