sleepyTunes 1.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

sleepyTunes to ciekawe narzędzie do sterowania komputerem, które stworzone zostało z myślą o użytkownikach lubiących zasypiać przy dźwięku ulubionej muzyki. Poza możliwością zautomatyzowanego wykonywania podstawowych operacji w komputerze pozwala ono również wygodnie zarządzać poziomem głośności odtwarzanego dźwięku.

Program jest banalnie prosty w obsłudze i wszystkie możliwe opcje konfiguracyjne znajdziemy w głównym oknie programu. Znalazły się tutaj ustawienia, pozwalające m.in. po upływie wyznaczonego czasu wyłączyć, zahibernować, zresetować lub uruchomić na komputerze dowolny plik wykonywalny.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja zarządzania poziomem głośności dźwięku. Z jej pomocą ustalimy z jakąś głośnością odtwarzana ma być np. ulubiona muzyka podczas gdy my będziemy zasypiać. sleepyTunes pozwala konfigurować różne poziomy głośności w różnych godzinach.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one jednak wymagane do działania programu i ich instalację pominąć można odznaczając odpowiednią opcję.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!