slither.io slither.io

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja slither.io to gra zręcznościowa, nawiązująca do legendarnego w świecie rozrywki komputerowej "wężyka". Przeznaczona jest do rywalizacji przez internet.

Gra oferuje bardzo prostą rozrywkę. Wystarczy mieć smartfon lub tablet połączony z internetem i stworzyć nick. Następnie przeniesiemy się na planszę, przypominającą czarne plastry miodu. Można do woli i bez ograniczeń czasowych wędrować po niej sterowanym przez nas wężem, połykając widoczne na planszy kolorowe kulki. Z każdą kolejną, nasza postać będzie coraz większa i szersza. Trzeba jednak uważać, by nie zderzyć się z innym wężem, bo to będzie oznaczało koniec gry. Im dłużej utrzymamy się na planszy, tym lepsza będzie nasze miejsce w globalnym rankingu graczy, a obliczany jest on na podstawie przebytego dystansu.

Slither.io. to bardzo prosta gra, w której nie znajdziemy porywającej szaty graficznej ani innowacyjnego pomysłu na zabawę. To jedynie nowe wcielenie wężyka, które potrafi wciągnąć równie mocno, jak jej słynny poprzednik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!