r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

slither.io

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Aplikacja slither.io to gra zręcznościowa, nawiązująca do legendarnego w świecie rozrywki komputerowej "wężyka". Przeznaczona jest do rywalizacji przez internet.

Galeria programu

Gra oferuje bardzo prostą rozrywkę. Wystarczy mieć smartfon lub tablet połączony z internetem i stworzyć nick. Następnie przeniesiemy się na planszę, przypominającą czarne plastry miodu. Można do woli i bez ograniczeń czasowych wędrować po niej sterowanym przez nas wężem, połykając widoczne na planszy kolorowe kulki. Z każdą kolejną, nasza postać będzie coraz większa i szersza. Trzeba jednak uważać, by nie zderzyć się z innym wężem, bo to będzie oznaczało koniec gry. Im dłużej utrzymamy się na planszy, tym lepsza będzie nasze miejsce w globalnym rankingu graczy, a obliczany jest on na podstawie przebytego dystansu.

Slither.io. to bardzo prosta gra, w której nie znajdziemy porywającej szaty graficznej ani innowacyjnego pomysłu na zabawę. To jedynie nowe wcielenie wężyka, które potrafi wciągnąć równie mocno, jak jej słynny poprzednik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 16.12.2016 21:21

Wąż czy nie wąż ;) ,można też zagrać z poziomu przeglądarki
http://slither.io

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.