streamWriter streamWriter 5.5.1.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

streamWriter to jeden z najlepszych odtwarzaczy internetowych stacji radiowych, pozwalający również na zapisywanie strumieni z dźwiękiem do plików MP3/ACC.

Aplikacja umożliwia dostęp do audycji internetowych nadawanych przez ponad 10 tys. radiostacji z całego świata, oferując przy tym funkcje, których nie powstydziłyby się nawet komercyjne rozwiązania. Odtwarzacz poza standardowymi opcjami kreowania listy ulubionych stacji, wbudowanej wyszukiwarki itp., wyposażony został również w mechanizmy, pozwalające m.in. na jednoczesne zapisywanie strumieni z różnych źródeł.

Wśród godnych uwagi rozwiązań, z którymi spotkamy się w programie streamWriter wymienić należy także opcje rejestracji wybranych utworów na życzenie, gdy te zostaną zagrane w radiu, ciekawą funkcję pomijania reklam w trakcie zapisu strumienia oraz autouzupełniania tagów w nagranych utworach.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przyjazny inetrfejs, prostota obsługi i oczywiście za free, bez żadnych warunków
zupełnie trzeciorzędne drobiazgi
ocena użytkownika
20.03.2017 19:50 • Recenzja do wersji 5.4.0.2

Funkcjonalność w zakresie nagrywania audio taka sama jak w płatnym RarmaRadio (aktualnie trochę ponad 150 zł), a swoim harmonogramem nagrań znacznie przebija bezpłatną wersję TapinRadio (płatna ze schedulerem to lekko ponad 100 zł) . W skojarzeniu z zadaniami "włącz" i "wyłącz komputer" realizowanymi przez "harmonogram zadań" Windowsa 10 ten programik jest idealnym zaspokojeniem potrzeby nagrywania cyklicznego lub jednorazowego. Działa w sposób pewny i się nie wiesza . Bardzo go polecam.

odtwarzanie bezpośrednio w aimp szukanie radia na podstawie utworu łatwe i ciekawe nagrywanie wielu stacji jednoczesnie bez reklam :)
dla mnie brak.
ocena użytkownika
01.05.2015 18:43 • Recenzja do wersji 5.2.0.0

Program jest lekki stabilny i nie posiada praktycznie żadnych niedoróbek wszystko działa jak należy:)
program wyróżnia odtwarzania stacji np bezposrednio w aimp co jest bardzo dobrym rozwiazaniem :)
dodatkowo można nagrywać dowolne radia znaleść nowe np na podstawie utworów które w danym radiu nie dawno leciały:) tych funkcji nie znajdziecie raczej nigdzie:)