bEhZySPp
Sublime Text ikona

Sublime Text3211

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sublime Text to zaawansowany edytor tekstu, który sprawdzi się zarówno w rękach programistów, jak i pisarzy. Jego ogromną zaletą jest szybkość działania i wygoda.

bEhZySPr

Interfejs Sublime Text jest bardzo prosty, ale mimo tego można skorzystać z jeszcze skromniejszego trybu „bez rozpraszania”, który pozwala całkowicie skupić się na tworzonym tekście lub programie. Można także wykorzystać poziomy monitor i edytować dwa pliki obok siebie. Często używane polecenia znajdują się w palecie komend, którą można wywołać skrótem ⌘⇧P.

Charakterystyczną cechą Sublime Text jest możliwość zaznaczania wielu fragmentów tekstu na raz i zmienianie wszystkich jednocześnie. To funkcja niezwykle przydatna przy refaktoryzacji kodu i innych masowych zmianach tego typu. Program pozwala też szybko zaznaczać wszystkie wystąpienia danego słowa w tekście i zaznaczać kolumnowo.

Sublime Text pozwala skonfigurować praktycznie wszystkie zachowania, skróty klawiszowe, menu i makra plikami JSON. Ponadto program ma potężne API dla wtyczek, które można pisać w Pythonie. Znalazła się tu też konsola Pythonowa.

Sublime Text nie jest programem darmowym, ale wersja testowa nie ma żadnych ograniczeń funkcjonalnych ani czasowych. Jedyną niedogodnością jest napis „Niezarejestrowano” na ramce okien programu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Sublime Text 3211wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań313
Data aktualizacji21 maj 2021
Rozmiar pliku13.21 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (shareware)
Sublime Text ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhZySPW
bEhZySQn