World of Warships - otwarte weekendowe testy

Ahoj kapitanowie od dziś tj. 19.06.2015 do 21.06.2015 deweloperzy z Wargaiming.net oddali do dyspozycji wszystkich zainteresowanych testową wersję World of Warships (obecnie w wersji 0.4.0).

World of Warships to najmłodszy z trojaczków Wargaiming.net (po World of Tanks i World of Warplanes) pozwala na wzięcie udziału w bitwach morskich toczących się pomiędzy XX-wiecznymi jednostkami. Przyjdzie nam sterować

Ciekawostki z gier na początek kwietnia 2015

Dziwnym trafem dziś wiele gier doczekało się uaktualnień oraz zapowiedzi nowych dodatków - najciekawszymi znaleziskami postanowiłem się podzielić.

  1. Blizzard / Diablo 3

    Blizzard idzie za modą i wbuduje do swojego flagowego tytułu opcję robienia ,,selfie" oraz integrację z Twitterem a wszytko to odnalazł portal Diablofans.com. Kolejną nowością będzie nowy tryb ,,Bighead Mode".

    Techland / Dying Light

Diablo III: Reaper Of Souls - koniec pierwszego sezonu

Po pięciu miesiącach doczekaliśmy końca pierwszego sezonu. Wszystkie jego wzloty i upadki można już uznać za fundament kolejnego, który rozpocznie się 13 lutego 2015 roku.

Garść informacji co dalej dla zainteresowanych poniżej / pełna oficjalna informacja dostępna jest tutaj.

  • Sezonowe postaci zostano zmienione w niesezonowe.
  • Waluta ( złoto i krwawe odłamki ) zostanie połączona z niesezonową.

The Martian / Marsjanin - Andy Weir

Apollo 13 spotyka Cast Away

Dziś troszkę nietypowo, bo o książce. Bardzo niedocenionej moim zdaniem (pomimo entuzjastycznych recenzji) a głośno o niej zapewne zrobi się dopiero bliżej premiery jej filmowej adaptacji (Ridley Scott jako reżyser, natomiast główną rolę, jeśli wierzyć plotką dostał Matt Damon premiera przewidziana jest na koniec 2015 roku). Aby dobrze opisać historię warto użyć porównania, bo oto

Mój wielki powrót do World Of Tanks

Tytuł może przesadzony, ale tak właśnie czułem się po ponownym zainstalowaniu World Of Tanks (aktualnie z patchem 9.3). WoT przywitał mnie w swoim osobliwym stylu - jak zapora przeciwpancerna pędzącego zwiadowcę. Po kilku dniowym oswajaniem się z grą muszę powiedzieć, że w gruncie rzeczy niewiele się zmieniło, jeśli chodzi o samą rozgrywkę - przerwa w moim przypadku trwała jakieś 10 miesięcy.

Diablo III otrzymało aktualizację 2.1.0

"Who cares?" odpowiedzą wszyscy nie śledzący rozwoju Diablo III. To pierwsze duże uaktualnienie od czasu debiutu dodatku Reaper Of Souls zasługuje na uwagę, gdyż wprowadza nowości, które mogą zainteresować nie tylko weteranów mających za sobą setki godzin gry ale również nowicjuszy i osoby grające sporadycznie.

Od zera do bohatera

Pierwszą i chyba najważniejszą nowością jest

Valiant Hearts – piękna historia o mniej znanej z dwóch wojen

Valiant Hearts: The Great War to historia czworga ludzi, których losy łączą się i przeplatają się w trakcie I Wojny Światowej. Jako pierwszych poznajemy Emille'a oraz Karla powołanych na front Francuza oraz Niemca ukochanego córki Emille'a, którzy stają po przeciwnych stronach frontu. Pałającego rządzą zemsty Amerykanina Freddiego oraz Annę, Belgijkę, która, choć chciała zostać weterynarzem, ale musiała przez wojnę skupić się na leczeniu ludzi.