r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

#techInformacje

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

#techInformacje to zbiór najnowszych artykułów i informacji z najpopularniejszych rodzimych serwisów o nowej technologii, internecie i aplikacjach. W jego zasobach znajdziecie także treści z dobreprogramy.pl.

Galeria programu

Aplikacja dzieli się na 3 części: serwisy, promowane oraz about. W pierwszej mamy spis wszystkich dostępnych źródeł. Niestety nie mamy możliwości edycji listy. Obok każdego serwisu widnieje komunikat o nowych artykułach. Promowane to podgląd najnowszych wpisów w formie kafelków. Prezentuje 6 ostatnich wpisów ze wszystkich źródeł. Tu również nie mamy możliwości edycji źródeł z jakich chcemy otrzymywać informacje.

Teksty są pobierane i prezentowane w całości. Choć nie mamy możliwości zmiany wielkości czcionki czy też tła, to domyślne ustawienia są dobrze dobrane. Tekst możemy otworzyć w przeglądarce, a także udostępnić link za pomocą systemowych narzędzi udostępniania.

Choć #techInformacje spełnia swoje podstawowe założenia bardzo dobrze, to odczuwalny jest brak narzędzi edycji, zarówno wyświetlanych źródeł jak i wyświetlanego tekstu (np. tryb nocy). Program dostępny jest za darmo, jest to aplikacja uniwersana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.