theScore eSports theScore eSports

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

theScore eSports to aplikacja przeznaczona dla miłośników e-sportu. Prezentuje wyniki, a także wiadomości z kilku najpopularniejszych gier. Zapewnia również powiadomienia o ważnych wydarzeniach.

Wśród wspieranych obecnie gier znajdziemy takie tytuły jak: Dota 2, Counter-Strike: GO, Call of Duty, StarCraft II, Hearthstone. Kolejne mają pojawić się już niedługo. Niestety kompleksowo obsługiwana jest jedynie Dota, w przypadku pozostałych tytułów wciąż brakuje bardziej szczegółowych informacji.

theScore eSports wspiera najważniejsze ligi, w świecie e-sportu jest ich wiele, każda z własnymi zasadami rozgrywek. W przypadku trwających turniejów, możemy liczyć na bieżące informacje odnośnie pojedynków i wyników. Z poziomu ustawień możemy skonfigurować ich zakres.

theScore eSports to dobre źródło informacji dla fanów e-sportu. Zawodzi małe wsparcie dla innych tytułów niż Dota, ale podwaliny są wykonane dobrze. Jeżeli autorzy dotrzymają słowa o szybkich aktualizacjach, otrzymamy jedną z lepszych aplikacji do śledzenia zmagań e-sportowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość
Mało gier ale jest nieźle
ocena użytkownika
13.08.2019 11:11

Ciekawa aplikacja do śledzenia newsów ze świata esportowe. Doskonałe uzupełnienie informacji z czołowych lub mniej znanych stron o esporcie , gamingu itp. Jak ktoś chce poznać wyniki z inntej strony niż te na portalach takich jak https://www.espn.com/esports/ https://esportsinsider.com - newsy , https://esporttalk.org - dyskusje i typy esportowwe w zamkniętej części forum czy na https://dotesports.com - wielka baza wiedzy to stanowczo mogę polecić tę apke !!

Zmniejszcie proszę tylko zużycie ramu i będzie bardzo dobrze z minusem.