r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

tinyCheck 2016.1

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste

tinyCheck to łatwy i intuicyjny program do zarządzania listami zadań do wykonania i spraw do załatwienia. Program pozwala zebrać wszystkie notatki w jednym miejscu i wykonywać kolejne zadania metodą Getting Things Done.

W tinyCheck można łatwo tworzyć listy zadań i zająć się nimi zamiast zajmować się dodawaniem ich do programu. Program automatycznie zapisuje wszystkie wprowadzone zmiany, dzięki czemu żaden zapis nie zginie. Zadania można umieszczać w kategoriach, przypisywać im priorytety, daty zakończenia, słowa kluczowe, a także załączać do nich pliki.

Zadania zapisane na każdy dzień są umieszczane w odpowiednich dla systemu GTD kategoriach: na dziś, nadchodzące, priorytetowe, oflagowane, bez terminu i spóźnione. Zadania można przeglądać według daty, priorytetu, słów kluczowych i nazwy, a także przeszukiwać. Zadania z różnych kategorii można sortować w folderach. W ustawieniach można też wybrać, przy jakiej liczbie zadań program ma sygnalizować, że trzeba wziąć się do pracy.

tinyCheck wcześniej nazywał się xList.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
09.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.