Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

[vmworld] Przegląd nowości i premier

Małe podsumowanie nowości, które przy okazji vmworld ogłosił VMware. Podczas edycji amerykańskiej zadebiutowały między innymi: VMware View 4.5, ThinApp 4.6, vFabric, vCloud Director, vShield oraz vCloud Datacenter Services.

Dzisiaj, podczas europejskiej edycji swoje premiery miały z kolei: VMware vCloud Request Manager (działa na wierzchu vCloud Director, wymusza policy i kwestie dostosowania do wymogów prawa, wewnętrznych regulacji i ograniczeń licencyjnych), vCenter Capacity IQ 1.5 (analiza storage), VMware Go Pro Beta (rozbudowana wersja VMware Go, narzędzia dla małych i średnich przedsiębiorstw), VMware vFabric GemFire 6.5 oraz Zimbra Desktop 2.0.

Widać, że tematem przewodnim zarówno samej konferencji, jak i bardziej ogólnie - tego, co dzieje się teraz na rynku wirtualizacji - są chmury.

 

Komentarze

0 nowych
freeq52   8 #1 12.10.2010 17:25

@tomekb

Nie uważasz,że wpisy z vmworld mogłeś umieścić w jednym, dużym wpisie, niż w kilku opierających się na 1 fotografii i 2 zdaniach tekstu? Bo ogólnie już 5 wpis, w którym "podziwiam" fotę... To nie nk, że musisz nas informować o byle błahostce.

Ostatni Mohikanin   27 #2 12.10.2010 22:42

Bardziej to kiepski news, niż blog.