trolCommander trolCommander 0.9.9

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

trolCommander to lekki i wieloplatformowy menadżer plików, który umożliwia zapoznawanie się z danymi zapisanymi na dysku twardym komputera w przejrzystej formie.

Należy odnotować fakt, że trolCommander nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych, ale koniecznością jest posiadanie systemu operacyjnego, który obsługuje Java (Windows, Linux, Mac OS X, Solaris, BSD). Program wspiera wiele protokołów, takich jak: FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP, Amazon S3, Hadoop HDFS oraz Bonjour.

trolCommander umożliwia również przeglądanie, tworzenie i dekompresję archiwów. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: IP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip2, ISO/NRG, AR/Deb oraz LST. Program został wyposażony w standardowy, dwupanelowy interfejs użytkownika z zakładkami, dzięki czemu korzystanie z niego będzie niekłopotliwe zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!