trolCommander 0.9.9

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

trolCommander to lekki i wieloplatformowy menadżer plików, który umożliwia zapoznawanie się z danymi zapisanymi na dysku twardym komputera w przejrzystej formie.

Należy odnotować fakt, że trolCommander nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych, ale koniecznością jest posiadanie systemu operacyjnego, który obsługuje Java (Windows, Linux, Mac OS X, Solaris, BSD). Program wspiera wiele protokołów, takich jak: FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP, Amazon S3, Hadoop HDFS oraz Bonjour.

trolCommander umożliwia również przeglądanie, tworzenie i dekompresję archiwów. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: IP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip2, ISO/NRG, AR/Deb oraz LST. Program został wyposażony w standardowy, dwupanelowy interfejs użytkownika z zakładkami, dzięki czemu korzystanie z niego będzie niekłopotliwe zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Radek68   22 #5 03.01.2017 21:00

Program wydaje się całkiem sensowny, pomimo trochę podejrzanej nazwy; myślę, że wielu miało skojarzenie z totalCommanderem po samej nazwie. Na swojej stronie http://trolsoft.ru/ru/articles/trolcommander-0.9.8 twórcy dają trochę informacji o programie, lecz ja i tak zostanę z "oryginałem" czyli własnie totalCommanderem.

arjuredi   3 #4 03.01.2017 17:01

Może być choć specjalnie nie posikałem się z wrażenia.

genzi   1 #3 17.11.2015 14:04

Program bardzo przypadł mi do gustu. Prosty, podstawowe skróty klawiaturowe pokrywają się z innymi programami tego typu, więc nie trzeba zmieniać przyzwyczajeń. Nie jest to demon prędkości ze względu na to, że jest napisany w Javie. Ale ogólnie sprawia bardzo dobre wrażenie i wygodnie się z nim pracuje.

  #2 16.11.2015 09:48

zapowiada się obiecująco, ale cały czas pracująca java żre ram dosyć znacznie jak na taki programik, a więc ja póki co podziękuję.

filip821   5 #1 16.11.2015 07:16

Język polski jest. Może nie do końca wszystko jest spolonizowane, ale w znacznej większości - tak.