r   e   k   l   a   m   a
reklama

trueSpace 7.6 teraz darmowy

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Roman Ormandy, CEO firmy Caligari przejętej w lutym przez Microsoft poinformował na forum społeczności trueSpace, że wydana niedawno wersja trueSpace 7.6 jest od teraz dostępna dla każdego zupełnie za darmo. Wcześnej licencja kosztowała blisko 600 dolarów. Tym, którzy nie mieli styczności z trueSpace przypomnijmy, że jest to jeden z najstarszych programów do tworzenia grafiki 3D. Jego historia liczy już 23 lata.

Nowy trueSpace 7.6 wnosi szereg unowocześnień w zakresie modelowania, animacji, renderowania i przepływu pracy, a dodatkowo zawiera nową funkcję bezpośredniego eksportu do Virtual Earth. Twórcy chwalą się, że trueSpace to coś więcej niż narzędzie do modelowania 3D typu Google SketchUp. trueSpace to kompletne środowisko do tworzenia zawartości 3D dowolnego typu - obrazów, animacji, obiektów do gier czy interaktywnych przestrzeni. Próbkę możliwości programu można zobaczyć na jego stronie domowej.

trueSpace 7.6 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D. Oprócz bezpłatnego udostępnienia programu firma zdecydowała się także na nieodpłatne wydanie filmów instruktażowych, dotychczas kosztujących 79 dolarów za sztukę. Można je pobrać po zarejestrowaniu się na stronie Caligari.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów