bEgltHMB
Twitterrific ikona

Twitterrific4.5.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twitterrific to to bardzo praktyczny klient Twittera, który integruje się z powiadomieniami systemowymi i pozwala na swobodną komunikację, a także prezentuje popularne danego dnia tematy.

bEgltHMD

Twitterrific pozwala śledzić osobno wszystkie ćwierki od obserwowanych, wzmianki o użytkowniku, a także prywatne wiadomości od innych. Znalazło się tu także miejsce dla ulubionych ćwierków. Ponadto klient pozwala tworzyć własne wpisy, przeszukiwać Twittera i przeglądać informacje o profilu.

W ustawieniach programu można zdecydować o tym, gdzie będą umieszczane obrazki, jaka usługa będzie odpowiadać za skracanie odnośników, jak będą otwierane kliknięte linki i gdzie wylądują zakładki (Pocket, Instapaper, Readability). Można także zmienić wygląd programu. Dostępne są dwie skórki – jasna i ciemna.

Twitterrific dostępny jest za darmo, ale w tej wersji wyświetla reklamę nad ćwierkami i nie pozwala na obsługę wielu kont w jednym programie. Z kilkoma kontami i bez reklam można pracować w pełnej wersji programu, którą można kupić na stronie programu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Twitterrific 4.5.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentIconfactory
Liczba pobrań45
Data aktualizacji24 lip 2015
Rozmiar pliku3.79 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (shareware)
Twitterrific ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgltHNi
bEgltHNz