200 tys. postów na naszym Forum!

Strona główna Aktualności

O autorze

Na naszym Forum "pękła" magiczna granica 200 tys. postów! Niewątpliwie jest to święto, którego grzechem byłoby nie uczcić dlatego też przygotowaliśmy niespodziankę dla autorów postów numer 199 999, 200 000 i 200 001. Szczęśliwcy otrzymają pakiety zabezpieczające AntiVirenKit Internet Security 2004. Panie i Panowie, ogłaszamy, że szczęśliwe posty napisali: SniFFer, jaro, Adidadi. Gratulujemy!

To jednak nie koniec "forumowego święta". Doszliśmy do wniosku, że 200 tys. postów oraz niedawna druga rocznica uruchomienia forum, to znakomita okazja aby choćby symbolicznie nagrodzić też tych, którzy w rozwój tego Forum wnieśli szczególnie duży wkład. Bardzo trudno nam było podjąć decyzję w jaki sposób wybrać najbardziej zasłużonych. Nie jesteśmy w stanie nagrodzić wszystkich, choć zdajemy sobie sprawę, że każdy użytkownik wniósł wkład w rozwój tej społeczności i bardzo byśmy chcieli aby taka możliwość była. Może w przyszłości ;-) Na razie jednak wybraliśmy grono osób naszym zdaniem bezdyskusyjnych pewniaków ;-)

Nie sposób przecenić ogrom pracy jaki w rozwój Forum włożyli moderatorzy. Stale na posterunku, czestokroć konieczność podejmowania kontrowersyjnych decyzji to niewdzięczna rola moderatora. Jednak m. in. dzięki nim przez 2 lata działania Forum stale możemy dyskutować bez obawy, że spotkamy się z chamstwem. Nie można również zapomnieć, że oprócz tej niewdzięcznej roli "porządkowej" dzielą się również swoją wiedzą z użytkownikami. W związku tym postanowiliśmy nagrodzić wszystkich modków: asteriska, fiestę, Golden Fingera, lazikara, Madafakera, Magika oraz pysia programami antywirusowymi AntiVirenKit 2004 Professional.

Wybraliśmy również osoby, które naszym zdaniem szczególnie wybijają się na Forum dzięki wiedzy, którą posiadają i chęci dzielenia się nią z innymi użytkownikami. Do tej grupy zaliczyliśmy Forumowiczów: adpawl, Damian, Monczkin, phylby, Waterproof. Otrzymają oni pakiety zabezpieczające AntiVirenKit Internet Security 2004. Staraliśmy się aby nasz wybór był jak najbardziej obiektywny, najwięcej jednak czasu na Forum spędzają moderatorzy toteż poprosiliśmy ich o wybranie dodatkowych trzech osób. Moderatorzy zdecydowali, że programy KoktajBar otrzymają: kuz5, JN, Zbych1.

To jeszcze nie koniec. Nagrodzeni zostaną także użytkownicy z "największym stażem". Forum ruszyło 5 maja 2003 roku, tego dnia zarejestrowało się również dwóch pierwszych użytkowników Asterisk i Sebastian Szaniawski (wcześniej jako Sebastian19), obaj wciąż są "stale" na Forum. Za to chcemy im bardzo podziękować. Listonosz wyjmie ze swej torby po jednym programie KoktajlBar :-)

Ponadto chcielibyśmy przyznać 3 nagrody specjalne w postaci programów do szyfrowania danych TopSecret Next Generation. Pierwszy z nich powędruje do Bocziego, który spośród użytkowników nie będących moderatorami napisał największą liczbę postów. Drugi nagrodzony to Sebastian Szaniawski, któremu chcielibyśmy w ten sposób podziękować za pomoc w pracach redakcyjnych na vortalu i rozwijanie własnego działu na forum. Wreszcie, ostatnią i chyba najważniejszą otrzymuje Lazikar za tzw. "całokształt" - wyjątkowy wkład w rozwój forum, największą liczbę postów oraz pomoc innym użytkownikom.

Łączna wartość nagród to blisko 5 000 zł! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, przede wszystkim jednak dziękujemy wszystkim Wam użytkownikom Forum, tym nagrodzonym i tym jeszcze nie nagrodzonym za to, że je tworzycie. Wszystkich szczęśliwców prosimy o kontakt na PW z Liskiem.

© dobreprogramy
s