250 tysięcy programów InsERT-u

Strona główna Aktualności

O autorze

InsERT - producent popularnego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, ogłosił, że liczba sprzedanych przez niego licencji przekroczyła 250 tysięcy. Jak informuje InsERT, na oprogramowaniu jego produkcji pracuje kilkaset tysięcy użytkowników (pojedyncza licencja do programów może umożliwiać jednoczesną pracę nawet na wielu stanowiskach).

Firma InsERT powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. Historia firmy zaczęła się od programu Subiekt - komputerowego systemu obsługi sprzedaży. W następnych latach na rynek trafiały kolejne wersje programu, a także Rachmistrz - komputerowa księga przychodów i rozchodów, Rewizor - system finansowo-księgowy, Kasiarz - system obsługi kas fiskalnych, Gratyfikant - system kadrowo-płacowy i Fabrykant - system wspomagania produkcji. W 1999 r. odbyła się premiera najpopularniejszych programów Insertu - Subiekta, Rachmistrza i Rewizora - w wersji dla Windows. W 2003 r. swoją premierę miała kolejna generacja programów z linii GT pracujących na platformie Microsoft SQL Server 2000.

Z okazji jubileuszu sprzedaży 250-tysięcznego pakietu firma InsERT zorganizowała w ubiegły weekend nad Zalewem Sulejowskim spotkanie dla pracowników, dystrybutorów, partnerów oraz prasy.

© dobreprogramy
s